tel. +48 691 555 715

GALERIA     l       OFERTA      l      KONTAKT      
PL   CZ   SK   UA   HU   UK   DE         strona główna   
              :: OFERTA / USŁUGI -> wybierz dział:
ORGANIZACJA
IMPREZ
WYPOŻYCZALNIA
SPRZĘTU


      Polecamy Państwu usługi w zakresie organizacji, współ-organizacji i obsługi technicznej różnego rodzaju imprez. Nasza oferta:


 Kino i filmy.
Zakres: Kino pod gwiazdami, pikniki filmowe, kino letnie i zimowe, kino retro, w starym kinie, kompleksowa organizacja imprez filmowych, festiwale, przeglądy, konkursy, kino plenerowe i w obiektach zamkniętych, kino 3D trójwymiarowe, kino samochodowe, auto kino, driver in, poranki filmowe dla dzieci i młodzieży i inne. Muzyka i koncerty.
Zakres: Organizacja koncertów, wydarzenia muzyczne, pokazy z muzyką na żywo, projekcje koncertów, zabawy i koncerty karaoke, realizacje kamerowe, projekcje koncertów na żywo i inne.
 Sport i mecze.
Zakres: Projekcje wydarzeń sportowych, np. wyświetlanie meczy piłki nożnej, skoków narciarskich, wyścigów, itp. Projekcje na żywo, realizacje kamerowe, pokazy wydarzeń archiwalnych i inne.
 Konferencje i warsztaty.
Zakres: Obsługa techniczna i organizacja warsztatów, konferencji, targów, spotkań pracowniczych, szkoleń.
 Wydarzenia specjalne.
Zakres: Współpraca przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń o charakterze wyjątkowym i nietypowym.

WŁASNY SPRZĘT + WŁASNY TRANSPORT = ROZSĄDNA CENA !                  DOJEŻDŻAMY W DOWOLNE MIEJSCE - ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !    Wydarzenia plenerowe i w obiektach zamkniętych.

    Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące sposobu realizacji i kosztów usług. Każdą imprezę lub cykl imprez kalkulujemy indywidualnie.
ORGANIZACJA
IMPREZ
WYPOŻYCZALNIA
SPRZĘTU


DobreKino.pl - Organizacja Imprez - Wynajem Sprzętu - tel. 691 555 715                                strona główna